A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Dr Rahim Hashempour - وبسایت رسمی دکتر رحیم هاشم پور - تجارب حرفه ای
تجارب حرفه ای

تا سال 1368 : به عنوان مدیر پروژه و طراح در دفاتر مختلف معماري و شهرسازي در كشور فرانسه مثل ژان پل ویگيه برنده جایزه صدمين سال معماري جهان که در كشور اسپانيا برگزار شد.
1368-77 : تاسيس و مدیریت شركت مشاور، طرح و اجرا آرشي پرس در فرانسه، كه در طول سالهاي فعاليت حرفه اي در این كشور در طرحهاي بزرگ و كوچك و متنوع همكار ي فعالانه صورت گرفته است. به مدت سه سال به عنوان مدیر پروژه در شركت Soors متخصص در پروژه هاي بيمارستاني و در شركتهاي مختلف دیگر در پروژه هاي: طراحي استادیوم شهر Nims ، شهرسازي و طراحي شهری در شهرستانهاي فرانسه، و مراكز تجاري تجربياتي كسب گردید.
1373-78: همكاري با سفارت جمهوري ایران در پاریس در دوره مسئوليت آقاي دكتر آصفي سفير اسبق جمهوری اسلامی در فرانسه كه به عنوان كارشناس، مسئوليت اجرائي و مشاوره فعاليت نموده است.
1379-81 : مدیر واگذاری و مدیر شهرسازي شركت عمران شهر جدید هشتگرد وابسته به وزارت مسكن و شهرسازي
1382-83 : معاونت عمراني و شهرسازي شهرداري قزوین -
1383: مشاور عمراني شوراي شهرستان كرج
1392 1385 : عضو شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد 
1387 1385 : رئيس شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد
1378 تا کنون رئيس هيات مدیره و قائم مقام مدیر عامل در دفتر آرشي پرس كه از فرانسه به ایران انتقال یافته است، که حاصل آن 14 طراحی مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری، فرهنگی، مذهبی، ورزشی، تفریحی، ميادین ، فضاهای شهری، طرح های هادی روستایی، جامع و تفصيلی شهرو بسياری از پروژه های در مقياس کلان.